Krótki płaszczyk długi żakiet uszyty z doskonałego gatunkowo, niemnącego, eleganckiego czarnego materiału (100 % polyester). Fason klasyczny, wyraźnie wymodelowany (wcięcie w pasie, cięcia z przodu i z tyłu); zapinany na trzy ozdobne guziki. Świetnie leży, zgrabny - wydłuża i wyszczupla optycznie sylwetkę. Bardzo elegancki.
Rozmiar na metce 40, ale również może być 42.
Podaję orientacyjne wymiary - mierzone na płasko bez rozciągania: długość ok. 85 cm, szer. w biuście ok. 51 cm, szer. w pasie ok. 44 cm, szer. w biodrach ok. 53 cm, szer. w ramionach ok. 43 cm, dł. rękawa od ramienia ok. 60 cm, od pachy ok. 42 cm. Stan bdb!
UWAGA: Ten produkt nie jest dziełem projektanta Decobazaar. Pochodzi z działu Vintage, gdzie wystawiane są rzeczy używane, znalezione w second-handach.